Novinky. Akcie. Poradenstvo. Stavebniny HRNKO Žilina.

Tipy, rady, návody a odporúčania našich dodávateľov stavebných materiálov a prvkov pre záhradu a exteriér domu.

NÁVRH EXTERIÉRU ZADARMO

Plánujete stavebné úpravy záhrady alebo okolí svojho domu a nemôžete sa rozhodnúť ako ďalej? Riešite plochu väčšiu ako 50 m2 alebo plot s dĺžkou minimálne 10 bm? Chcete kombinovať viac formátov, farieb či povrchov? Ponúkame vám spracovanie grafického návrhu zdarma.

Image
Image

ZALOŽENIE STAVBY ZADARMO

Radi vidíme, keď vám ide práca pekne od ruky. Aby ste správne začali a získali potrebnú istotu, prídeme vám na stavbu pomôcť. Naši odborníci založia rohy a všetky zlomové miesta (výklenky), položia asi 20 kusov tvárnic prvého radu a navyše zodpovedajú vaše otázky.

SADROKARTÓN ČI OMIETKA?

Pri dokončovacích prácach je väčšinou potrebné vybrať materiály potrebné na finalizáciu daného projektu. V prípade stien je najčastejšou dilemou výber medzi sadrokartónovými doskami a tradičnou omietkou. Ktoré riešenie je najlepšie?

Image
Image

AKO NA ZATEPLENIE DOMU ?

Rozhodli ste sa zatepľovať dom, no neviete, čo všetko to obnáša? Už cena za zateplenie domu nie je len o voľbe materiálu alebo práci. Skôr, ako sa do zatepľovania pustíte, dôkladne si premyslite všetky kroky, ktoré chcete realizovať.

3D GRAFICKÝ NÁVRH PLOCHY ZDARMA

Bývate vo vašom vysnenom dome, ale chýba vám terasa? Túžite po novom modernom mieste pre váš oddych? Naši dizajnéri sa postarajú o návrh vášho exteriéru a pripravia ponuku šitú na mieru. Ponúkame vám nielen samotný návrh, ale aj kompletný zoznam pre nákup materiálu. Súčasťou 3D vizualizácie je aj orientačná cenová ponuka.

Image
Image

SPRIEVODCA ZÍSKANÍM DOTÁCIE NA ZATEPLENIE RODINNÉHO DOMU

Získanie štátnej dotácie na zateplenie domu je vynikajúci spôsob ako šetriť na energiách a zároveň ušetriť značnú časť nákladov na realizáciu zateplenia. Vyznať sa však v celom procese môže byť obtiažne a nezrozumiteľné. Prinášame preto jednoduchého sprievodcu pre získanie dotácie s praktickými radami a tipmi.

STAVBA

stavebné materiály a stavebné prvky

ZÁHRADA

sortiment pre budovanie a úpravu záhrady

FARBY

interiér a exteriér

prelistujte si aktuálne

Katalógy. Cenníky.

Začínate stavať dom ? Rekonštruujete ?

Navštívte naše stavebniny v Žiline